[صفحه اصلي ]     [ English ]  
فصلنامه روستا و توسعه awt-yekta ROOSTA VA TOWSE'E
:: درباره نشريه آخرين شماره تمام شماره‌ها جستجو ثبت نام ارسال مقاله ::
بخش‌هاي اصلي
صفحه اصلی::
اطلاعات نشريه::
آرشيو مجله و مقالات::
برای نويسندگان::
برای داوران::
اشتراک فصلنامه::
تماس با ما::
تسهيلات پايگاه::
::
جستجو در پايگاه

جستجوي پيشرفته
..
دريافت اطلاعات پايگاه
نشاني پست الكترونيك خود را براي دريافت اطلاعات و اخبار پايگاه، در كادر زير وارد كنيد.
..
وبگاه های مفيد

فصلنامه اقتصاد کشاورزی و توسعه

..
:: درباره نشريه : روستا و توسعه ::

  در راستای تحقيق، بررسی و اشاعه يافته های مربوط به ابعاد اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، جغرافيايی و سياسی موضوعات مربوط به روستا و توسعه روستايی و به منظور استفاده بهينه از توانمندی های علمی محققان سراسر کشور ضرورت انتشار فصلنامه روستا و توسعه در مرکز تحقيقات و بررسی مسائل روستايی سابق مورد تأييد و تأکيد قرار گرفت و پس از انتشار 6 شماره طی سال های 1366 تا 1373 ، با اخذ مصوبات و مجوزهای لازم، نخستين شماره فصلنامه در سال 1376 منتشر شد. فصلنامه روستا و توسعه در سال 1384 توانست درجه علمی و پژوهشی کسب کند. اين فصلنامه از ابتدای سال 1389 تحت مديريت مؤسسه پژوهش های برنامه ريزی ،اقتصادکشاورزی و توسعه روستايی همچنان به فعاليت خود ادامه می دهد.

  مخاطبان فصلنامه عبارت اند از: سياستگذاران و برنامه ريزان توسعه روستايی، مجريان پروژه های توسعه روستايی، استادان و دانشجويان رشته های علوم اجتماعی و اقتصاد، و پژوهشگرانی که در زمينه مسائل اجتماعی و اقتصادی روستاها فعاليت مي­ کنند.

  فصلنامه روستا و توسعه در سال 1387موفق به اخذ رتبه نشريه برتر در نهمين جشنواره تجليل از پژوهشگران برتر بر اساس پايگاه استنادی علوم جهان اسلام ( ISC ) شد.

 

دفعات مشاهده: 5280 بار   |   دفعات چاپ: 393 بار   |   دفعات ارسال به ديگران: 221 بار   |   0 نظر
::
Static site map - Persian site map - English site map - Created in 0.509 seconds with 684 queries by AWT YEKTAWEB 2.1.4.4